inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
21.8.2019 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Jak křehký transvestit nemilosrdně udeřil

Bangkok - Vidíte na fotografiích muže, nebo ženu? Vypadá jako křehká dívka, ale nenechte se ošálit! Rány rozdává jako chlap. Koneckonců jím ještě stále je.

Apinya Sor Pumarin, devatenáctiletý katoey čili thajský transvestit, řádí v thajském boxu, jednom z nejtvrdších sportů, co lidstvo zná.

O víkendu přizdobil bilanci své kariéry bijce na 21 vítězství. Proti nim stojí až dosud pouhé tři prohry.

Když ve druhém kole trefil svého posledního soupeře, Američana Anthonyho, dobře mířeným kopem, ukázal, proč mu říkají nemilosrdný transvestit. Deník Bangkok Post už po tréninku napsal, že transvestitovy kopy zahanbí leckterého muže.

Jakmile křehká postava s copem vstoupila do ringu vyhrazeného ostrým mužům, americký soupeř nestál televizním kamerám za jediný záběr. Obrazovku ovládly ladné pohyby předzápasového rituálu Apinyi připomínajícího více koketní školačku než nesmiřitelného zápasníka.

Rozzuřený Američan po hladké porážce nebral ohledy na nevyjasněné hormonální pochody protivníka a proti regulím nemilosrdnému transvestitovi šlápl na hlavu.

Co bude dál s Apinyou? Jeho vzorem je jiný katoey Parinya, hrdina filmu Krásný boxer. Poté, co tento průkopník transvestitů v ringu začal při zápasech objímat soupeře, rezignoval na kariéru a podstoupil operaci změny pohlaví.

Shlédnuto: 3448x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 1    |   
Translidé 2003-2019 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License