inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
31.5.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Ladymen

Do Thajska přijíždí ročně více než 10 miliónů turistů. Navštěvují buddhistické chrámy a testují místní exotickou kuchyni. Mnozí jsou však žhaví na docela jiné delikatesy: na thajské sexy kluky a holky.

Ale pozor! Na turisty neznalé místních poměrů čeká řada nástrah: krásné ženské obličeje a postavy nepatří vždycky thajským ženám, ale často takzvaným ladymen. V jednom těle se mísí mužské i ženské prvky, protože ladymen jsou ženami jen navenek. Jsou to muži, kteří se lépe cítí v ženském oblečení a hlavně v ženském těle.

V Thajsku slaví neuvěřitelné úspěchy. Pořádají se obrovské show, konají se dokonce vlastní volby miss, do soutěží se hlásí stovky adeptů/adeptek. Královnu krásy volí v mnoha městech, v Pattayi, kam s posledních letech přijíždí stále větší počet českých turistů, je známá volba "Miss Alcazar". Kromě korunky dostává vítěz/ka i finanční odměnu: v přepočtu 75 tisíc korun! Co bude s penězi dělat letošní vítěz Praeowanit? Buď si z nich uhradí studium, nebo investuje do operace prsou, po níž už tak dlouho touží.

V soutěžích je samozřejmě rozhodující perfektní tělo. Cesta za krásnými ňadry je však dlouhá. Muži užívají hormony, dokonce podstupují operace, aby se přiblížili svému ideálu. Stojí je to hodně úsilí i peněz. I když se jim nepodaří zvítězit v soutěži o miss, jsou šťastní. Nejde jim ani tak o úspěch na jevišti, jako spíš o to, aby se cítili dobře. A k tomu mnohým "pravá" ženská ňadra pomůžou. Ne všichni ladymen jsou transsexuálové. Někteří prostě jen mají zálibu v tom, že se převlékají do ženských šatů.


Shlédnuto: 2570x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License