inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
21.8.2019 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Moje žena byla mužem

Když poznal Adam Kluger Klaudii (26), netušil, že se narodila jako muž. Zamiloval se do „ženy s nesprávným tělem".

Její hlas se mi hned líbil," říká Adam Kluger a dívá se zamilovaně na Klaudii. „od začátku jsme spolu mluvili, jako bychom se znali odjakživa," doplňuje dnes šestadvacetiletá žena. Telefon na Adama dostala od přítelkyně Katky, která si podala inzerát. Adamův dopis však dala Klaudii. Myslela, že by to pro ni mohl být ten pravý. Měla pravdu.

Tehdy byl však happy end ještě v nedohlednu. Klaudie byla totiž transsexuální. Jako dítě se jmenovala Jan. „Nikdy jsem se necítila jako muž, ale jako dívka," vzpomíná Klaudie. Porozumění pro své trápení nalezla sice v rodině, ale mezi kamarády ve škole ne. „Byla jsem jakýsi zženštilý chlapec." Hrála si s panenkami, k dívkám se ale přesto jaksi nehodila.

V šestnácti letech se rozhodla vzít osud do vlastních rukou. „Stanu se ženou!" Začala brát hormony, které si nejdřív obstarávala ilegálně ze zahraničí. Začala mít ženské rysy a narostla jí prsa: Na první pohled hezká žena – ale ve skutečnosti byla pořád muž. Aby se mohla podrobit operaci, musela projít testy, které potvrdily její transsexualitu. Podrobila se vyšetření u psychiatrů a neurologů a čtyři roky chodila na různé testy.

„Už jsem byla s nervy u konce," říká Klaudie, která tehdy dost přibrala a trpěla depresemi. Když jí bylo dvacet, konečně získala očekávaný odborný posudek.

Tenkrát měla Klaudie už prvního přítele. „Byl moje první velká láska. Líbali jsme se, a u toho taky zůstalo." Když chtěl víc, vymlouvala se na pokus o znásilnění, který se jí stal a díky němuž se bojí doteků mužů. Také s Adamem zůstali jen u - byť vášnivého - líbání, dokonce i po jejich zasnoubení. Pětatřicetiletý truhlář o její transsexualitě stýle nic nevěděl.

Klaudie nakonec vyšla s barvou ven. „Nabídla jsem mu, že může beze slova vstát a odejít. Tolik jsem se bála, že ho ztratím.." Adam naštěstí zůstal. „Miloval jsem ji. Sžili jsme se a byla pro mě ta pravá. Kdybych to však věděl od začátku, kdo ví, jestli bych se do ní zamiloval," připouští. Mezitím se Klaudie podrobila dvěma několikahodinovým operacím pohlavních orgánů a dnes si užívá normální sexuální život.

Shlédnuto: 2697x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 0    |   
Translidé 2003-2019 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License