inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
24.5.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Po osmnácti letech je z ní kluk

Někdy se narodí žena s mužskou duší, či naopak. Transsexualita není nic zvláštního. Pokud se však člověk narodí jako dívka a celý život se tak i cítí, může s ním prudce otřást fakt, když v dospělosti objeví lékaři v těle varlata.

Máte-li se stát po osmnácti letech ze dne na den z ženy mužem, je to šok. Dochází k naprostému narušení sexuální identifikace. Právě takový případ se odehrál nedávno v indickém městě Jaipur. Do místní nemocnice byla převezena dívka s velkými bolestmi v břišní dutině. Nebyl to ovšem premenstruační syndrom, jak se lékaři zprvu domnívali.

Dívka POONAM, jak se ukázalo, byl chlapec. Lékaři dívku podrobili různým testům a vyšetřením. Vůbec je nenapadlo, že příčinou trýznivých pocitů Poonam jsou mužské pohlavní orgány deroucí se na svět. Následná dvouapůlhodinová operace konečně osvobodila osmnáct let utlačované mužské pohlavní orgány. A z dívky Poonam se rázem stal mladík Poonamchand.

Operující lékař netrpělivým rodičům po operaci jen stroze sdělil: "Právě se narodil chlapec." Primář oddělení k tomu dodal: "Doposud jsme se s podobným případem nesetkali. Stává se sice, že se narodí holčička nebo chlapec, u nichž se posléze objeví opačné pohlavní orgány, ale bývá to mnohem dříve - v útlém věku. Osmnáctiletý "novorozenec"bude u nás ležet ještě deset dní na pozorování."

Rodiče mladého Poonamchand, kteří pocházejí z nevelké indické obce Amarsar, zvědavým novinářům prozradili: "Je to neuvěřitelný zázrak. Hlavně, že je chlapec zdravý. Jsme opravdu šťastní." (el)

Shlédnuto: 1727x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 1    |   
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License