inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
25.5.2020 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Travesti show se chystá do Krnova

KRNOV (frk) - Rok po posledním úspěšném vystoupení se do Krnova opět vrací travesti skupina Skreamers. V krnovském divadle vystoupí s tím nejlepším z dosavadního repertoáru i s novinkami 24. října.

Lidé někdy omylem travesti show, ve které jde o kabaret, recesi a parodii žen, zaměňují se sexuální úchylkou transvestismem, která se projevuje touhou oblékat se a žít jako opačné pohlaví. "Někdy nás dokonce považují za transsexuály, kteří podstupují operace a hormonální kůru. My ale jen ženským závidíme, co všechno si mohou na sebe obléknout a jak se můžou malovat. Je to v porovnání s nudnou mužskou módou nespravedlivé.

Je zajímavé, že jsem nikdy jsem neslyšel o show, kde by se ženy oblékaly za muže. My si děláme z ženského světa srandu a hlavně z toho, jakou roli v něm hrají šaty," vysvětluje manažer a moderátor Skreamers Láďa Černý, který jako jediný ze skupiny vystupuje v mužských šatech.

Travesti skupinu Skreamers tvoří Sergej alias Valerie, Alexandr zvaný slečna Saša, Jarda, uměleckým jménem Lily a Paula, v civilu Lukáš. Svorně tvrdí, že pro ně jsou lodičky, podprsenky, punčochy a paruky pracovní oděv, stejně jako pro dělníka montérky, ale na ulici nebo doma se pro potěšení do ženských šatů nepřevlékají.

Skreamers mají v repertoáru playbackových scének celou škálu zpěvaček jako Alu Pugačevovou, Tinu Tuner, Hanu Zagorovou, Evu Pilarovou, Lucii Bílou, Darinu Rolincovou, Ilonu Czákovou a další zvučná jména. Spíkr prokládá vystoupení veselými historkami, třeba jak si hoši v hračkářství kupují balonky a pak k nim v konfekci shání vhodnou podprsenku. Velkým finále večera bývá závěrečné odlíčení, stržení paruk a striptýz do mužských šatů. Skreamers se už několikrát objevili na televizních obrazovkách, zahráli si dokonce ve filmu. Krnovské představení začíná 24. října v 19.30 hodin.

Shlédnuto: 2710x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 1    |   
Translidé 2003-2020 | MAPA | on-line: 1 |        Creative Commons License