inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
9.8.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

FtM kluci jsou super!

Svého přítele jsem poznala na konci roku 2002, na jedné akci pro transsexuální lidi a jejich blízké či příznivce. O toto téma jsem se zajímala už dříve, takže jsem o něm měla velmi dobré informace. Mám ostatně mezi transgender lidmi řadu přátel.

Můj přítel byl v té době už asi rok po základních operacích. Je mu něco přes dvacet, já jsem o pár let starší. Kdybych nevěděla, že je TS, rozhodně bych to nepoznala.

Na akci navazovala hospoda a tam jsme si začli povídat. Zaujala mě jeho inteligence, vzdělání a také smysl pro humor. Ostatní lidé postupně odcházeli, až jsme zbyli jen my dva a rozhodně jsme se nenudili. Bylo mi s ním dobře, ale přesto jsem tehdy ještě nepočítala s tím, že by mezi námi mohlo něco být.

Znovu jsem ho viděla o půl roku později, zase jsme skončili v hospodě a já ho pak doprovodila na nádraží a políbila na tvář. Cítila jsem, že se něco začíná dít, ale pořád jsem si to nepřipouštěla.

O týden později jsme se viděli opět a tehdy už to docela jiskřilo. Zase jsme byli v hospodě, a protože není z Prahy, nabídla jsem mu ve vší nevinnosti, ať u mě přespí. A cestou domů se to stalo. Poprvé jsme se políbili a pak spolu strávili noc.

Měla jsem trošku obavy, jaké to bude, ale byla jsem příjemně překvapená, protože to bylo moc hezké. Jsme spolu od té doby už několik měsíců a já jsem moc šťastná. Měli jsme sice jako asi každý pár několik drobných nedorozumění, ale ani jednou jsme se nehádali. Vycházíme si ve všem vzájemně vstříc a je nám spolu moc dobře.

O jeho přesné situaci jsem řekla jen mamce a dvěma nejlepším přátelům. Nijak se tomu nediví a fandí nám. Osobně se rozhodně nijak nestydím za to, s kým chodím, ale chci chránit jeho soukromí. Všichni lidé nejsou chápaví.

Považuji se za bisexuální ženu, takže jsem vlastně napůl lesba, což ale s mým vztahem nijak nesouvisí, protože svého přítele naprosto samozřejmě vnímám jako kluka.

Nečekám, že by mi někdo v souvislosti s mým vztahem předhazoval, že jsem lesba, a i kdyby, musel by to být hodně hloupý člověk a s takovým nemá cenu se zabývat.

Jsme spolu zatím krátce a navíc oba ještě studujeme, takže otázka dětí pro nás teď není aktuální. Jinak se ale tyhle věci samozřejmě dají řešit adopcí nebo umělým oplodněním.

Pokud jde o sex, jsem spokojená a nemůžu si stěžovat. Určitá anatomická odlišnost mi nijak nevadí. Klasickou soulož jsem nikdy nepovažovala za to hlavní a navíc dnes už existují nejrůznější pomůcky. Mnohem důležitější je pro mě mazlení, a protože je můj přítel velice něžný, jsem opravdu spokojená.

Pokud mě absence penisu nějak vadí, pak jedině v tom smyslu, že svého přítele nemohu přivést k vyvrcholení, což bych samozřejmě ráda. Jinak mě samotné TO nijak neschází.

TS identita mého přítele pro mě není nijak podstatná, snad kromě jediné věci. Je mi líto, že v životě tolik trpěl a moc bych mu to chtěla aspoň trošku vynahradit.

Znám docela dost FtM kluků a obecně můžu říct, že jsou to moc fajn lidi. I když jako asi všude se najdou i výjimky. Zdá se mi, že jsou kolikrát lepší, než valná většina "obyčejných" kluků. Líbí se mi na nich, jak jsou úžasně milí a obvykle neznají takové to "chlapácké" frajerství, které mi u běžných kluků bylo vždycky hrozně protivné. Vzhledem ke svým životním zkušenostem vědí o postavení žen v téhle společnosti své, a proto nemají potřebu hrát si na pány tvorstva a povyšovat se. A to je přece docela dost sympatické, ne?

I když oni sami svojí anatomickou odlišností asi někdy dost trpí, jejich partnerky či partneři to určitě nemusí považovat za handicap. Ve všem ostatním se jim to bohatě vynahradí.

Všem lidem, co chodí s FtM kluky přeju hodně štěstí!

Shlédnuto: 15317x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 9    |   
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License