inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
14.10.2024 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Stahovadlo prsou

Myslím, že právě změny hrudníku v období puberty jsou (vedle jisté nechutné záležitosti) příčinou mnoha problémů, ať jde o odmítání vlastního těla nebo o konec období, kdy člověk mohl procházet jako kluk. Stejně tak jsou prsa jednou z nejhorších věcí, když má člověk po letech začít žít v mužské roli.. Vzhledem k tomu, že jsem byl od přírody obdařen něčím, co mělo jednu dobu velikost skoro 4, vyvíjel jsem postupně jednotlivý modely „oblečků", který čím dál líp nežádoucí tvary maskovaly. Rád bych se proto s vámi podělil o zkušenost a snad usnadnil nepříliš příjemnou fázi čekání na operace..

Pokud se mi podaří popsat výrobu srozumitelně a vy si obleček ušijete či to necháte na někom z okolí, získáte plochý hrudník při velikosti 1-2, u větších prsou je potřeba, aby byly co nejvíc nahoře (tzn. nesplácávat je směrem dolů!) a vytvoříte tak efekt svalnatýho hrudníku, výhodu pak má ten, kdo není příliš hubenej..:) Co si myslím, ale nemám nijak odborně podloženo – když jsou prsa pevně stažený a rovnoměrně „rozpláclý" na hrudi, nepovisnou (díky úbytku hmoty) po hormonech tolik, jako kdyby je měl člověk volně, takže i výsledek operace může být lepší.

K výrobě potřebujete pružnou látku (šíře asi tak 30?cm), například polyester (prostě to v obchodě vyzkoušejte), doporučuju tělovou barvu. Lze použít více vrstev látky nebo materiály různě kombinovat. Je rozdíl, když látka pruží ve svislém nebo vodorovném směru. Čím větší prsa, tím pevnější by měl obleček být. Na menší prsa je možno udělat vše z jednoho kusu látky, pružící ve vodorovném směru, u větších doporučuju udělat vodorovně pružící jen zadní část, protože by se obleček za chvíli vytahal a efekt by nebyl takovej. Já jsem většinou nosil oblečky dva, abych měl hrudník opravdu dobře staženej. Samozřejmě je potřeba, aby materiál nedráždil pokožku a pokud možno sál pot, protože každá vrstva látky navíc je znát; člověk si musí hlavně v létě vybrat mezi prsama a horkem..

Kromě látky je potřeba široká guma na ramínka (já jsem používal starý kšandy), opět čím větší prsa, tím by měla být guma pevnější. Poslední věc je zapínání. Určitě by šlo použít třeba patenty nebo něco jinýho, mně se nejlíp osvědčily háčky co mívaj podprsenky (s chutí jsem ty věci rozstříhal;)!). Pokud žádnou starou doma nemáte, koupíte háčky v galanterii, ovšem jejich přišívání dá šílený práce! Množství háčků záleží opět na tom, jak chcete mít obleček pevnej. Běžně stačí dát tak tři řady (na obrázku máte archaickej unikát s pěti řadama, x-krát přešívanej..)

Při stříhání látky je potřeba dobře změřit vaše rozměry, důležitá je nejen šířka ramen a obvod hrudníku, ale i svislá vzdálenost podpaží od ramene, aby obleček nedřel.( Nechte si rezervu -když se budete víc pohybovat, obleček se trochu shrnuje, většinou směrem nahoru.) Určitě se vyplatí udělat ho dole o něco těsnější než nahoře, což lze zajistit umístěním háčků vzadu a nebo našitím běžný prádlový gumy na spodní okraj. Po nastříhání je potřeba založit okraje (dvakrát přehnout a prošít), aby z vás za chvíli nelezly nitě.

Jestli máte přístup k šicímu stroji s elastickým stehem, není nic lepšího! Ramínka přišijte zatím jen vpředu a vzadu je jen lehce přistehujte nebo přichyťte zavíracím špendlíkem; je důležitý správně odhadnout jejich délku a ta se pozná až když si obleček zapnete. Pokud jste sehnali zapínání z podprsenky, poměřte správnou vzdálenost a přišijte ho; pozor ať máte háčky obrácený na správnou stranu (=ven), jinak to bude škrábat! V případě, že jste koupili háčky samostatně, podívejte se, jak je to udělaný na podprsenkách a zkuste to napodobit – já na to měl nervy jen jednou..:)

Jelikož skutečně nejsem švadlena, tak nevím, jak moc se dá určit velikost oblečku podle vašich rozměrů; já jsem to většinou odhadnul a pak zkoušel tak dlouho, až to sedělo. Přikládám několik obrázků, který by vám snad mohly pomoct. Tak hodně trpělivosti při výrobě a spokojenosti při nošení! :o)))

Shlédnuto: 45170x    |    Komentáře: 1    |    Tipů: 7    |   
Translidé 2003-2024 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License