inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
9.8.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Zkušenost s TS


S Michalem jsem se seznámila před 3-mi roky, tenkrát mi bylo 15 let. Poznali jsem se přes mobil, napřed jsme si jen psali, asi po půl roce jsme se setkali a začali spolu chodit. Nevěděla jsem nic o TS a nikdy mě nenapadlo, že se s někým takovým setkám. Zpočátku jsem o ničem nevěděla, ani nic netušila. Ovšem později (po 14-ti dnech našeho vztahu) se ke mně donesla celá „pravda" a nejhorší na tom bylo, že od člověka, od kterého bych si to nejmíň přála. Je pravda, že informace, které se ke mně dostaly, byly hodně zkreslené, tudíž jsem se dozvěděla, že chodím s holkou. Byl to pro mě samozřejmě šok, nevěděla jsem, co dělat a jak se zachovat.

Mrzelo mě, že mi to Míša neřekl sám, ale pochopila jsem, že není lehké něco takového komukoliv říct. V tu chvíli mi zavolal a vše mi začal vysvětlovat, ale já byla úplně jinde a vůbec jsem ho nevnímala. Hodně sem přemýšlela a rozhodla jsem se vztah neukončit, protože jsem k tomu ani neměla důvod. Dnes jsem ráda, že to tak dopadlo, a přestože už spolu nejsme, jsme pořád v kontaktu a troufám si říct, že si dobře rozumíme.

Vztah s TS pro mě byla úplně nová zkušenost a přestože to nebylo vždy lehké, byly to nejkrásnější chvíle mého života. Později jsem měla vztah s dalším TS a musím říct, že jsou to skvělí lidé. Poznala jsem několik z nich a díky nim vidím společnost i z jiné stránky a zjišťuji, jak dokáže být člověk sobecký, netolerantní a pokrytecký. Ale i přesto bych chtěla poradit všem, kterých se toto téma týká, aby šli za svým cílem.

Shlédnuto: 8602x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 4    |   
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License