inzerce · kontakty · galerie · archiv · odkazy
1.7.2022 rozcestník novinky přeměna náš svět o nás komunita web

Protéza na běžné nošení - NEW!

Protože se člověk stále učí, přináším vám návod, jak si vyrobit o poznání lepší protézu na běžné nošení. K výrobě je potřeba pružná látka (úplet) nejlépe tělové barvy, gel (na vlasy, na ultrazvuk), 6-9 kondomů a širokou prádlovou gumu (lepší je opět tělové barvy).

Oproti protéze z houby je tato těžší, takže v pružných boxerkách nedochází ke změnám polohy směrem nahoru či do stran a také vzhledově se blíží o něco víc žádoucímu ideálu. Ve volnějším prádle drží pěkně na gumě, takže nemůže nijak vypadnout a dostat člověka do infarktové situace;)

Pracovní postup je takový, že se ušije nejdříve pláštík na penis a pak na zbytek mužskýho genitálu, jak mají části vypadat zachycují obrázky /1, 2/. Tyto dvě části se pak sešijí dohromady a přišije se k nim guma /3/.


č.1

č.2

č.3

Do hotového pláště se pak vloží kondomy naplněné gelem. Penis by neměl přesáhnout 10cm; po naplnění a odstranění vzduchu se kondom uzavře dvěma uzly a vloží do druhého kondomu, který se opět zauzluje /4/. (Pokud byste měli obavu, že se kondomy protrhnou, použijte ještě třetí vrstvu.)


č.4

č.5

č.6

Na vytvoření varlat naplňte kondom jen asi z jedné třetiny (cca 3 cm), zauzlujte a zbytek kondomu přetahněte okolo, aby se vytvořil tvar vajíčka /5/. To vložte do druhého kondomu a udělejte totéž. Vzniklé protézky vložte do připraveného vaku /2/ a opatrně, abyste je nepropíchli, mezi nimi sešijte přední a zadní stranu vaku aby držely na stranách a neposunovaly se /6/. Není nutné to přehánět s velikostí, pak to zbytečně překáží a na vzhledu nepřidá.

Hotová protéza má samozřejmě omezenou životnost; je zapotřebí kontrolovat stav kondomů a občas je vyměnit, látkový plášť občas vyprat.. Úsilí se ale člověku vyplatí jak finančně, tak esteticky a následně i duševní pohodou, protože se člověk nebojí svléknout mezi lidmi a klidně se mezi nimi jen tak ve spodním prádle nějaký čas pohybovat:)

Shlédnuto: 20499x    |    Komentáře: 0    |    Tipů: 5    |   
Translidé 2003-2022 | MAPA | on-line: 0 |        Creative Commons License